Lekarze Traumatolog

lekarz Bogusław Bartosz

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Bardzo miły i sympatyczny lekarz leczę się u niego od 2012 roku na zwyrodnienia stawów barkowych i bardzo mi pomógł zawsze wysłucha i wytłumaczy .Polecam

lekarz Jacek Kler

Bytom

Bardzo rzeczowy specjalista z dobrym podejściem do dziecka. Konkretny i empatyczny. Wizyta z dzieckiem przebiegła sprawnie, w miłej, bezstresowej atmosferze.

lekarz Krzysztof Jarco

Żywiec

Uprzejmy, rzeczowy i kompetentny człowiek. Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego, fakt, że trzeba było trochę poczekać, ale postępowanie, tłumaczenie i prowadzenie pacjenta bezproblemowe. Polecam
Opinia dodana przez: Marek

Maciej Langner

SPZOZ Mińsk Mazowiecki
Spitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Jeden z najlepszych ortopedów, jaki znam. Świetny diagnosta, z poczuciem humoru i wiedzą. Uratował moje kolano po złamaniu i zerwaniu acl.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Andrzej Kuriło

Pobierowo

Szczerze mówiąc wizyta u szanownego Andrieja Kuriło mija się z celem. W moim przypadku lekarz kompletnie niekomunikatywny, nie potrafił zrozumieć prostego przypadku przewlekłej boreliozy, zupełnie zignorował zgłaszane dolegliwości. Od samego początku wizyty mówiłem mu, że mam objawy przewlekłej boreliozy, lecz puścił to mimo uszu i zajął się sprawdzaniem mojej postawy o co go nie prosiłem. Po mojej prośbie żeby wypisał mi doxycyclinę i metronidazol na cały cykl leczenia 28 dni ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Bartłomiej Osadnik

Szpital Miejski
41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana doktora jest bardzo życzliwy za sprawą wizyty wyjaśnił bardzo dokładnie na czym polega mój problem w moim przypadku chodziło o stopę a zmagałam się z mym problemem już prawie 2 lata chodząc do różnych lekarzy specjalistów Pan doktor bardzo mi pomógł ma bardzo dobre podejście do pacjentów jest bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem ,ma ogromną wiedzę płatności za wizyty też nie są duże w ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Paweł Polaczek

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock

Lekarz z powolania wytlumaczy wszystko o chorobie z dokladnoscia .po operacji przychodzil do corki codziennie .polecam
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. med. Janusz Kurek

Klinika Ortopedyczna OMED
ul. Górczewska 89
Warszawa

Wg. mnie ( po wizytach, rezonansie i artroskopii barku ) super specjalista i człowiek, wie co robi, potrafi prosto i zwięźle wyjaśnić przyczyny, dolegliwości, leczenie i rokowania problemów ortopedycznych, pokieruje, skieruje i zrobi artroskopię . POLECAM
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Witold Stelowski

Mysłowicka 7 lok. C
01-612 Warszawa

Byłam u dr Stelowskiego kilkakrotnie na przestrzeni kilku lat. Nie mam poważnych schorzeń kręgosłupa, ot zwykłe niedomagania związane z wiekiem, zużyciem czy też niezbyt zdrowymi nawykami jak siadanie na podkurczonej nodze. Byłam tez wczoraj i jak zawsze wyszłam naprawiona. Ból w okolicy szyi minął, mięśnie łopatki rozluźniły się i czuję się super:-) Nie wierzyłam w żadne cuda pt. "nastawianie kręgosłupa" do czasu dopóki tego nie doświadczyłam. Pan doktor jest człowiekiem ...

lekarz Bohdan Gamracki

Neurochirurg, Traumatolog

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Nie polecam tego lekarza nikomu.Jakiś czas temu moja dziewczyna ze mną udała się do niego ze swoją chorobą a mianowicie wypuklenia kręgu lędźwiowego.Pan Gamracki podjął się leczenia i wykonał Jej blokade w której podał również leki przeciwbólowe oraz te które miały Jej niby to pomóc.Doktor powiedział również że mamy się zgłosić na kontrole za jakiś czas.Dziś właśnie wróciliśmy od niego i oto opisuję państwu rezultaty wizyty.Zaszliśmy na 2 piętro oddziału ...

lekarz Krzysztof Jagoda

Franciszkańska 26a/6
41-819 Zabrze

BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU.UPRZEJMY,OPANOWANY,TAKTOWNY.TAKICH JUZ NIEMA.CIERPLIWOŚĆ I TŁUMACZENIE CHOROBY TO DLA PACJENTA BARDZO WAŻNE. POLECAM DOKTORA KRZYSZTOFA JAGODE I ŻYCZE ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU.
Opinia dodana przez: JAREK

dr n. med. Andrzej Szmigiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Świetny fachowiec ,uratował mi rękę po dwóch partaczach którzy nie potrafili z diagnozować zerwanych ścięgien zgłosiłam się do niego w ostatnim momencie kiedy już mi zanikły mięśnie .z operował,pomógł z rechabilitacją ,świetny gość
Opinia dodana przez: marianna,lidia

dr n. med. Wojciech Bogdał

Ultrasonografia
Miodowa 6
42-400 Zawiercie

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz, byłem pod wrazeniem. Polecam gorąco usługi tego specjalisty, napewno postara się pomóc.

dr hab. n. med. Maciej Tęsiorowski

Centrum Medycyny Bólu
os. Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 673/u-3
31-559 Kraków

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym pacjentem. Mimo że nie operował syna ręki to zawsze pyta się o nią i ja ogląda. Operował kręgosłup mojego syna i dzięki niemu oraz całemu zespołowi w Klinice w Zakopanem syn dzisiaj samodzielnie się porusza, Dziękuje panie profesorze Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Judytek7

dr n. med. Wojciech Pawlak

Traumatolog, Ortopeda

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Niby błaha sprawa bo tylko szycie małej rany na nodze, ale zdecydowanie polecam. Wizytę udało mi się umówić od razu w ten sam dzień, a było już dosyć późno. Bardzo wysoka jakość usług, brak śladów po szwach i ranie. Niewygórowane ceny i przede wszystkim fajna, przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: JS

lekarz Jan Mrugała

św. Katarzyny 1
34-400 Nowy Targ

badanie w warunkach bez tzw, pomocy naukowych ,diagnoza we właściwym kierunku,potwierdzona w późniejszym badaniu rezonansem magnetycznym.z odczucia pacjenta -podejście profesjonalne, niestety lekarz nie chce wchodzić w konflikt ze swoim pracodawcą stąd brak zaleceń do dalszego postępowania w ramach swojego kontraktu

lekarz Dariusz Rupniewski

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Polecam ze wszech miar. Kompetencje, kompetencje , kompetencje!!! TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA ....................................................................................................................
Opinia dodana przez: janusz

dr n. med. Adam Horzela

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

żaba jak nie umie pływać będzie mówić że woda za rzadka. tyłu osobom pomógł że tylko chwalić polecać a nie krytykować no i wreszcie wcale nie jest wizyta aż tak droga przystępna dla każdego więcej się zapłaci u innych że szepnie nic ciepłego nic zimnego tak trzymać tu jest konkretne leczenie ja dziękuję bardzo bo wloklem nogę za sobą A jednak chodzę bez podpórki i cieszę się każdą chwilą że ...

dr n. med. Dariusz Larysz

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Nie ma slow aby opisać dr Larysza. Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Pomogl i wyleczył moja mamę. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi.
Opinia dodana przez: marieta

dr n. med. Sławomir Milka

nzoz MEDICUS
Kolekowa 5a
42-450 Łazy

Bardzo polecam Pana dr. wszystkim, którzy mają poważne problemy z kolanem. Na nartach zerwałam więzadło krzyżowe, przez poprzednich lekarzy zdiagnozowane jako naderwanie bocznego, które w rzeczywistości jest w stanie idealnym. Pan dr mnie operował, dziękuje mu serdecznie za wszystko! Jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym chirurgiem.
Opinia dodana przez: Paulina